Bohaterowie

Julia - 15-letnia niedoszła gwiazda muzyki pop. Wraca z Nowego Jorku do rodzinnego miasta.  Jest to długowłosa brunetka o niebieskich oczach i niebanalnej urodzie. Urodzona optymistka z poczuciem humoru i o zaskakujących cechach charakteru. Jest miła i sprawia wrażenie grzecznej ale potrafi być szczera aż do bólu.

Will - z początku aktor i tancerz, później również muzyk. Dołączy do zespołu jako basista i wokalista. Dobry kolega i przyszły chłopak Juli. Wysoki ciemnowłosy o zielonych oczach. Miły, troskliwy z dystansem do siebie i humorkiem, później również się tajemniczy i nieco groźny. Po uszy zakochany w Juli. Nie działają na niego zaloty Jessicy.


Lucas - starszy brat Willa, który tymczasowo mieszka poza domem <jest na wyjeździe i wraca w 22. rozdziale> Z wyglądu strasznie posobny do Willa <różnią ich tylko oczy - Will ma zielone natomiast Lucas niebieskie> Miły i zabawny. Przyszły chłopak Jessicy.


Jessica -najlepsza przyjaciółka Juli. Jest "głupia jak but" chyba, że chodzi o chłopaków i urodę ! Ma czarne długie włosy, brązowe oczy i nadzwyczajne powodzenie u płci przeciwnej. Każdego chłopaka potrafi owinąć sobie wokół palca.

Emily - lekko piegowata, urocza blondynka (wbrew pozorom bardzo mądra i lojalna) nie lubi się wywyższać i być w centrum zainteresowania ale potrafi być bardzo chamska. Gra na klawiszach.

Claudia - pewna siebie brunetka. Ma własne zdanie na każdy temat. Zawsze zachowuje zimną krew i brzydzi się plotkami. Uwielbia ROCK i dobre książki. Nienawidzi szkoły ale lubi matematykę i wf. Interesuje się modą. Bywa arogancka i cyniczna. Świetna gitarzystka. 

Sebastian - najbardziej wygadany i roześmiany. Do wszystkiego się wtrąca. Nie lubi tajemnic. Zawsze i wszędzie tryska energią. Blondyn o niebieskich oczach.

Martin - z charakteru taki sam jak Sebastian ale wie kiedy trzeba zamilczeć dlatego jest uważany za bardziej opanowanego. Zabawny brunet o brązowych oczach. Twardo stąpa po ziemi.. Bywa skryty w sobie. Często denerwuje się z byle powodu.

Conrad - nowy uczeń w szkole. Lubi paczkę Juli ale do niej nie należy, samotnik, poszukuje ideałów i sensu życia. Rudzielec o zielonych oczach. 

Margaret i Bob - rodzice Juli. Sympatyczni ludzie z poczuciem humoru ale o różnych cechach charakteru. Bob jest spokojny, opanowany i nie wyrzuca słów na wiatr. Prowadzi własną firmę. Margaret natomiast jest porywczą i roztrzepaną aczkolwiek porządną kobietą. Pracuje jako nauczycielka j.angielskiego.

Phil ośmioletni brat Juli. Nieznośny dzieciak, z czasem najukochańszy braciszek i pomocny syn. Brunet o czarnych oczach.

Christopher - starszy brat piętnastolatki. Student, mieszka poza domem. Miły i uczciwy. kocha swoją rodzinę mimo to nie odwiedza ich często. Brunet o czarnych oczach.


Ewa - Mama Claudii i menadżerka zespołu. Z charakteru taka sama jak Margaret. Jest pilna i punktualna. Doskonale rozumie się z członkami zespołu i umie walczyć o swoje. 


Gregory - miły i pracowity mężczyzna po czterdziestce. Przyjaciel rodziny Julii i kierownik studia nagrań. Muzykę kocha ponad wszystko dlatego pomaga zespołowi w nagrywaniu piosenek i determinuje ich do działania.

1 komentarz:

  1. z tego, co tutaj jest napisane wychodzi na to, że książka zapowiada się ciekawie.
    Weszłam na Twojego bloga po raz pierwszy i od razu zabieram się do czytania tej powieści, którą uważam już za ciekawą ;)

    OdpowiedzUsuń

Twoja opinia jest dla mnie ważna <3