niedziela, 29 stycznia 2012

13. Zauroczenie ? ?

Nie wiem skąd brała się u mnie taka pewność siebie ale najwyraźniej im wszystkim się to podobało. Każdy obecny w tym pomieszczeniu musiał powiedzieć parę słów o sobie. 
Moje "parę słów" przeistoczyło się w opis a na końcu w dłuuugiee opowiadanie.. 
Niektórych to nudziło ale Will przysłuchiwał się mi z zaciekawieniem.. Obserwował mnie uważnie i od czasu do czasu posyłał mi pełen sympatii uśmiech. Gdy to robił miałam wrażenie, że nikogo nie ma w pobliżu.. że mówię tylko do niego.. Wtedy poczułam, że to na jego opinii najbardziej mi zależy.


Nie wiedziałam co się ze mną działo. Serce przyśpieszało mi za każdym razem gdy na mnie zerkał. Było jakieś takie miękkie.. ale niemalże obijało mi klatkę piersiową od środka.
NIE ! ! To nie mogło się dziać.. Ja się nie zakochałam! 
"Ty idiotko" przeklinałam siew myślach.. "Co ty sobie wyobrażasz? Zakochałaś się w jakiś cholernym lalusiu! Bardzo ładnym z resztą.. i miłym.. i przystojnym...
- Hej! Ziemia do Julii. - przywołał mnie Will.
- Sorki. zdarza mi się.. - było to czyste kłamstwo bo jeszcze nigdy tak nie odpłynęłam ale dał się nabrać.
- Noo too do zobaczenia jutro. - powiedział i przytulił mnie na pożegnanie. 

6 komentarzy:

 1. Chcę Cię zaprosić na pokaz ubrań z mojej kolekcji, na razie rysunki. Jutro po południu.
  Serdecznie zapraszam RJ.

  OdpowiedzUsuń
 2. Muszę jeszcze,że tak napiszę przelecieć pozostałe notki bo nie wiem co i jak i dlaczego.Ale ten fragment obiecujący.Nigdy nie próbowałem czytać takich blogów bo po co?..ale z czasem miło poczytać coś odmiennego(odmiennego czyli coś innego od mojego gustu)
  Pozdrawiam i zapraszam do siebie:http://opowiesci-opowiastki-opowiadanka.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. suuper . skąd ja to znam ? " Ty debilko . niee . nie możesz się w nim zakochać .! " ;D . świetny blog . będę zaglądać częściej, bo bardzo mi sie podoba . oraz zapraszam do mnie - http://nowy-plan-na-zycie.blogspot.com/ ;P

  OdpowiedzUsuń

Twoja opinia jest dla mnie ważna <3